24 Kasım 2016 Perşembe

YENİ BİR BEN LAZIM

Yeni bir ben lazım ... Evet yeni kararlar almalı yeni hedefler belirlemem lazım ... 

 Son yazdıklarımı okudum ne kadar uzun suredir yazı yazmıyorum   bu üzücü çünki zaten yazı dilim iyi değil birde yazmayınca  iyice kötüleşiyor...

   Bu arada tatile gittik Ayvalığa çok güzel zaman geçirdik bizim için büyük değişiklik oldu .Eve yenilenmiş olarak geldik .Hepimizin çok ihtiyacı vardı.Ben gitmeden düştüm ancak çok önemli bir şey olmadı .Sadece et eziği ancak çok fazla yürüyemedim  dermişim asosta tiyatroya bile tırmandım .

Yeni hedefler belirlemem lazım  dizi seyret kitap okuyama saçma sapan bir boşluk hissindeyim yine yayımı gerip oklarımı atmalıyım bunun için yeni hedef çalışmaları yapmalıyım .

NE YAPMALIYIM ! NE İSTİYORUM ! HİÇ BİLMİYORUM! BELKİDE HEDEFLERİM ZORLUYOR ONDAN BİLMİYORUM...

Bu arada kilo verme çalışmalarım gram gram gidiyor yormaya başladı belkide ondan bıkkınlık geldi istediğim hedefe ulaşamıyorum .ama kararlıyım kendime söz verdim ve başaracağım . Bu gün hedef belirleme çalışması yapacağım .Birazda ülkenin durumu her gün yaşananlar insanın aklı almıyor  yok artık diyerek seyrediyoruz elimizden bir şey gelmiyor.Bazen kafam boş gibi geliyor ama o kadar dolu ki bir şey almıyor .

Bu belirsizlikte hedef çalışması nasıl yapılır bilmiyorum .Ben kendimi geliştirmek için kitap okuyorum ancak bu ara okuduğum kitaplar harcı alem  kitaplar onlar bile bıkkınlık verdi  okuyamıyorum eskiden iki sayfa okumadan yatmazdım yine o moda dönmem lazım .

Bu gün kendime yeni bir şükür listesi yaparak işe en baştan başlamalıyım. Şükür listenizi iyi zamanınızda yazarsanız sıkıntılı zamanınızda okuduğunuzda kendi sözcükleriniz olduğu için beyniniz daha kolay ikna oluyor .

Şimdilik bu kadar yeniden görüşünce bakalım neler  yapmış olacağım.

Hiç yorum yok: