30 Mart 2016 Çarşamba

YENİDEN BAHAR GELDİ

Bahar geldi ve ben yeniden kendimle ilgili çalışmalar yapmalıyım.
öncelikle yeni kararlar almalı yeni hedefler belirlemeliyim. Oturup kendimle konuşmalı kararlar almalıyım. Bundan sekiz yıl önce kendimle ilgili kararlar almıştım ve bir çoğunu hayata geçirdim yalnız bir tane kaldı oda ingilizce mi  yeniden canlandırmak ve iyi konuşur hale gelmek.

Bu ara yeniden dişçiye gidiyorum .Bu sefer inşallah dişlerimi yaptıracağım.Baharla aram pek hoş değil yeniden EFT yapmam lazım .Kendime küçük çakra yastıkları yapıp içlerine ilgili baharatları koymayı düşünüyorum yapınca anlatırım .

En önemlisi bu sene kilo verişim oldu hala devam ettiğim Dükan diyeti yapıyorum 22 kilo verdim çok güzel ve bıkmadan geçiyor şimdiye kadar yaptığım en iyi diyet.Biraz masraflı biraz emek isteyen bir diyet ama kızım ve beni incecik hatunlara dönüştürdü .Biz halimizden çok memnunuz en önemliside bu .

Bazen bakıyorum beğeni eşiğim çok yükselmiş gibi geliyor kimseleri beğenmez oldum  acaba sorun bende mi yoksa insanlarda mı ?

Bu son iki yıl içinde kendimi nadasa bırakılmış bir tarla gibi  hissediyorum ,dinlenmiş kabarmış yeniden öğrenmeye açık ve bendeki bilgiler süzülüp seçilmiş .Yeniden sürülüp tohumlar ekilmeye ve ürün vermeye hazır hissediyorum.

Geçen gün face bookta  bir test yaptım seni en çok motive eden şey ne ? diye Bana başarı çıktı ve kendinin en iyi versiyonunu sunmak için sıkı çalışıyorsun maddeci biri değilsin ama kendini geliştirmek için çalışıyorsun.Diyordu benden bu konuyu hiç böyle düşünmemiştim .Bu konuyu daha sonra açık bir şekilde ele alacağım.

Bakalım bu sefer Serpil yayını gerip okunu nereye atacak  yeni maceralara hazırım ufak tefek tortuları temizleyip yoluma devam edeceğim  hep derim kırk odası olan bir kapıyı açıp içine girdim merakımdan hepsine baktım ve en son odanın önündeyim ve bakalım son açtığım kapı beni hangi kırk odanın önüne getirecek.

Herkesin ve benim yolumuz aydınlık ve açık olsun .


Hiç yorum yok: